«Одна з дівчат» Люсі Кларк

«Одна з дівчат» Люсі КларкНазва: Одна з дівчат
Автор: Люсі Кларк
Рік видання 2023
Жанри: Психологічний триллер, Жахи, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786171702028
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Одна з дівчат» Люсі Кларк

Книга “Одна з дівчат” Люсі Кларк – це захоплива історія, яка розповідає про шість молодих жінок, збираючихся на грецький острів, щоб відсвяткувати дівич-вечір своєї подруги Лексі перед весіллям. На перший погляд, все виглядає як казка: пляж, сонце, коктейлі та неймовірні краєвиди. Але під цією ідилією приховуються секрети, бажання і відвертість.

Серед цих дівчат дружба не завжди є щирою, а секрети важкі для збереження. Одна з них втрачає ореол таємничості, і весь світ руйнується. Вируште в подорож разом з цими героїнями та дізнайтеся, що приховується за маскою дружби та як життєві вибори можуть вплинути на стосунки між чоловіками та жінками.

Ця книга – це відвертий та щемкий роман, який порушує важливі питання про жіночу дружбу, стосунки та відповідальність за власні вчинки. А докладніше ви дізнаєтесь прочитавши цей захоплюючий роман, де кожен абзац – це нова можливість розгорнути палкі стосунки та влаштувати справжню драму на грецькому острові.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Одна з дівчат» Люсі Кларк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Одна з дівчат» Люсі Кларк

Ua-Book
Додати коментар