“Лазарус” Світлана Тараторіна

"Лазарус" Світлана ТараторінаНазва: Лазарус
Автор: Світлана Тараторіна
Рік видання 2018
Жанри: Сучасні детективи, Детективна фантастика, Жахи, Містика, Сучасна українська література
ISBN: 978-966-948-117-7
Фрагмент
 

Про книгу “Лазарус” Світлана Тараторіна

“Лазарус” – це книга у жанрі фантастичного трилера, написана українською письменницею Світланою Тараторіною. Книга розповідає про світ, де люди мають здатність воскрешуватися після смерті, але тільки певну кількість разів. Основний герой книги – Лазар, хлопець, який мав вже дві смерті, тому його чекає третя смерть, після якої він перестане існувати назавжди. Він вирішує вирватися зі свого пекла та відправляється на пошуки нових способів воскрешення.

Головна тема книги – це життя після смерті та вічність. Автор змальовує цікавий світ, де кожен з людей має здатність воскрешуватися та жити безмежну кількість життів. Однак, це також приводить до багатьох проблем, таких як надмірне споживання ресурсів та відсутність відповідальності перед природою.

Окрім цього, “Лазарус” є також історією про пошуки своєї істинної сутності та призначення. Лазар знаходиться перед складним вибором – жити вічно, але втратити сенс свого життя, або жити з короткими перервами між життями, але мати можливість дійсно жити своїм життям та робити вибір.

Книга написана в емоційному та захоплюючому стилі, який тримає читача в напрузі до останньої сторінки. Вона піднімає важливі питання про природу людської існування та моральність, а також про нашу відповідальність перед світом, в якому живемо.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Лазарус” Світлана Тараторіна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Лазарус” Світлана Тараторіна

Ua-Book
Додати коментар