“Малечі про інтимні речі” Юлія Ярмоленко

“Малечі про інтимні речі” Юлія ЯрмоленкоНазва: Малечі про інтимні речі
Автор: Юлія Ярмоленко
Рік видання 2021
Жанри: Дитяча проза, Українські дитячі книги
ISBN: 9789669358394
Фрагмент
 

Про книгу “Малечі про інтимні речі” Юлія Ярмоленко

Книга “Малечі про інтимні речі” від української авторки Юлії Ярмоленко є інформативною та легко зрозумілою для дітей книгою про сексуальне виховання. Батьки, які прагнуть навчити своїх дітей нормальному функціонуванню організму та забезпечити їм знання про репродуктивну систему, з нетерпінням очікують на випуск таких книг.

Авторка розповідає про особливості побудови статевих органів дівчаток та хлопчиків, їх призначення та процес народження дитини. Вона показує, що органи, які ми ховаємо під білизною, не є такими, що їх варто соромитися, а становлять частину тіла, яка забезпечує нормальне функціонування організму.

Крім того, книга надає правила інтимної гігієни та навчає, як правильно ходити в туалет і вести себе у громадських вбиральнях. Книга допомагає батькам відповісти на питання, що виникають у дітей щодо їх статевих органів та процесу народження дитини.

“Малечі про інтимні речі” – це не просто книга, а інструмент для батьків, який допоможе їм зробити важливі та складні розмови з дітьми про сексуальну тематику. Книга надає батькам можливість пояснити дітям складні концепції у легкій формі, доступній для зрозуміння маленьким дітям.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Малечі про інтимні речі” Юлія Ярмоленко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Малечі про інтимні речі” Юлія Ярмоленко

Ua-Book
Додати коментар