«Джуді Муді у понеділковому настрої. Книга 16» Меґан МакДоналд, Пітер Рейнолдс

«Джуді Муді у понеділковому настрої. Книга 16» Меґан МакДоналд, Пітер РейнолдсНазва: Джуді Муді у понеділковому настрої. Книга 16
Автор: Меґан МакДоналд, Пітер Рейнолдс
Рік видання 2023
Жанри: Дитяча проза, Дитяча фантастика, Дитячі пригоди, Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 9789664482261
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Джуді Муді у понеділковому настрої. Книга 16» Меґан МакДоналд, Пітер Рейнолдс

В книзі “Джуді Муді у понеділковому настрої. Книга 16” Меґан МакДоналд та Пітер Рейнолдс вас чекає пригода, яка змінить уявлення про звичайні дні. Джуді, відома своїми неординарними вчинками, знову потрапляє у захоплюючий хаос!

А що саме трапиться з головною героїнею, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу. Вона вирішує, що кожен день потребує свята, але чи зможе це принести радість, коли кожен день перетворюється на фантастичну святкову подію?

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман, де винаходлива Джуді намагається зробити звичайність неймовірною, але часом виявляється, що навіть уроки з веселощів можуть приховувати несподівані труднощі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Джуді Муді у понеділковому настрої. Книга 16» Меґан МакДоналд, Пітер Рейнолдс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Джуді Муді у понеділковому настрої. Книга 16» Меґан МакДоналд, Пітер Рейнолдс

Ua-Book
Додати коментар