«Бодьо в селі» Марта Галевська-Кустра, Йоанна Клос

«Бодьо в селі» Марта Галевська-Кустра, Йоанна КлосНазва: Бодьо в селі
Автор: Марта Галевська-Кустра, Йоанна Клос
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, Дитячі пригоди
ISBN: 9786178253370
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Бодьо в селі» Марта Галевська-Кустра, Йоанна Клос

Книга “Бодьо в селі” від Марти Галевської-Кустри та Йоанни Клос – це захоплююча подорож, яка введе вас у чарівний світ села разом з Бодем і Мисею. Перед вами розкриється справжнє сільське життя, де ви зможете відвідати господарство пана Гліба, стайню пані Єви та гончарню пані Марини.

У цій частині пригод Бодя буде надзвичайно корисною як малятам, так і дошкільнятам. Вона спрямована на розвиток навичок розуміння мовлення та збагачення словникового запасу дитини, ознайомлення її з новими об’єктами та видами діяльності.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу. Пориньте в світ села разом з Бодем і Мисею, де вас чекають захоплюючі пригоди та навчальні моменти. І що саме трапиться з головними героями, ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий твір. “Бодьо в селі” – це книга, яка розкаже дітям про цікаві аспекти сільського життя та розвине їхні навички розповіді.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Бодьо в селі» Марта Галевська-Кустра, Йоанна Клос у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бодьо в селі» Марта Галевська-Кустра, Йоанна Клос

Ua-Book
Додати коментар