«Неймовірні детективи. Книга 1. Таємничий голос за спиною» Всеволод Нестайко, Валерія Печеник

«Неймовірні детективи. Книга 1. Таємничий голос за спиною» Всеволод Нестайко, Валерія ПеченикНазва: Неймовірні детективи. Книга 1. Таємничий голос за спиною
Автор: Всеволод Нестайко, Валерія Печеник
Рік видання 2023
Жанри: Дитяча проза, Дитячі детективи, Дитячі пригоди
ISBN: 9789669428110
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Неймовірні детективи. Книга 1. Таємничий голос за спиною» Всеволод Нестайко, Валерія Печеник

Книга “Неймовірні детективи. Книга 1. Таємничий голос за спиною” Всеволода Нестайка та Валерії Печеник – це захопливе пригодницьке оповідання, де звичайний школяр Женя Кисіль опиняється в інтригуючому розслідуванні.

Ніяких пригод не передбачалося для цього хлопчика, але в один момент його найкращий друг Вітасик таємничо зникає. Школа перетворюється на арену загадкових подій, і Женя не може залишити свого друга в небезпеці. Він вирішує розпочати власне розслідування, адже від Вітасика залежить не тільки його майбутнє, але й справжні дитячі пригоди.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман, де кожна сторінка приносить нові загадки та неймовірні оберти подій. Що саме трапиться з головним героєм, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу. “Неймовірні детективи. Книга 1. Таємничий голос за спиною” – це історія про справжнє дружбу, відвагу та неймовірні пригоди, які чекають на читача на кожній сторінці.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Неймовірні детективи. Книга 1. Таємничий голос за спиною» Всеволод Нестайко, Валерія Печеник у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Неймовірні детективи. Книга 1. Таємничий голос за спиною» Всеволод Нестайко, Валерія Печеник

Ua-Book
Додати коментар