«Морськосвинський детектив» Iван Андрусяк

«Морськосвинський детектив» Iван АндрусякНазва: Морськосвинський детектив
Автор: Iван Андрусяк
Рік видання 2020
Жанри: Дитяча проза, Дитячі пригоди, Казки
ISBN: 9789669821508
Фрагмент
 

Про книгу «Морськосвинський детектив» Iван Андрусяк

Книжки для дітей 4 років можна купити найрізноманітніші: для емоційного, інтелектуального розвитку, для поглиблення фантазії чи покращення соціальних навичок або, звісно ж, звичайну художню літературу. Проте переконуємо: навіть остання з цього переліку здатна вразити вас різноманітністю того, чому може навчити вашого малюка. І на підтвердження цього пропонуємо вам ознайомитися з новим виданням Івана Андрусяка під назвою “Морськосвинський детектив”.
Читаючи книжки про морських свинок зазвичай аж ніяк не сподіваєшся почути в них про… пухнастого детектива. Кого-кого? Так, вам не здалося: мова йтиме про Жерара — проникливого, пронирливого та знаного на всю округу завдяки своїй неперевершеній дедукції. Проте є в цієї незвичайної морської свинки свій маленький секрет: Жерар — справжній ласун, і без добрих смаколиків не береться за жодну справу. А злочинів у цьому маленькому містечку останнім часом стається все більше й більше. Хто ж стоїть за ними всіма?

Детективні твори часто вражають нас своїми стрімкими й неповторними сюжетними поворотами, динамікою розгортання подій, а подекуди навіть містичністю та загадковістю. Ця дитяча книжка від Івана Андрусяка написана в найкращих традиціях справжнього дорослого детективу, проте разом із тим автор влучно відібрав кумедних крихітних персонажів, їхні маленькі захопливі історії, довершивши свою роботу легким і веселим стилем оповіді. Ваш малюк буде слухати історію, роззявивши рота!

Книжки про тваринок часто викликають у дітей справжній захват, адже байдужими до м’яких і пухнастих створінь не може лишитися жоден із нас. Історії про них шалено захоплюють фантазію, розчулюють і змушують нескінченно усміхатися, а тому разом із виданням “Морськосвинський детектив” рекомендуємо вам звернути увагу на книжку про кролика.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу Морськосвинський детектив» Iван Андрусяк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Морськосвинський детектив» Iван Андрусяк

Ua-Book
Додати коментар