«Щоденник слабака. Книга 15. На дні» Джефф Кінні

«Щоденник слабака. Книга 15. На дні» Джефф КінніНазва: Щоденник слабака. Книга 15. На дні
Автор: Джефф Кінні
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі пригоди, Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 978-966-948-839-8
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Щоденник слабака. Книга 15. На дні» Джефф Кінні

В книзі “Щоденник слабака. Книга 15. На дні” Джеффа Кінні родина Ґреґа Гефлі стикається з несподіваною спадщиною, яка має змінити їхній будинок. Але чи вартує ремонт усіх тих зусиль та сподівань, які вони покладають у це вдосконалення? Після розбору стін виявляються неприємності — гниле дерево, токсична цвіль, та сусідство, яке залишає бажати кращого.

“Щоденник слабака. Книга 15. На дні” — це подорож у світ ремонту, де кожен день приносить нові виклики та відкриття. А що саме трапиться з Гефлі, коли пил нарешті виявиться? Чи залишаться вони в своєму зміненому будинку, чи, можливо, буде важливіше виїхати з цього міста?

Джефф Кінні вкладає в цей роман не лише гумор та пригоди, але й поняття того, що іноді вартість ремонту може перевищити очікування. А докладніше про цю атмосферну історію ви дізнаєтеся, прочитавши цю захоплюючу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Щоденник слабака. Книга 15. На дні» Джефф Кінні у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Щоденник слабака. Книга 15. На дні» Джефф Кінні

Ua-Book
Додати коментар