«Космос, прийом» Марк Лівін

«Космос, прийом» Марк ЛівінНазва: Космос, прийом
Автор: Марк Лівін
Рік видання 2023
Жанри: Книги для підлітків, Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 978-966-982-763-0
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Космос, прийом» Марк Лівін

В книзі “Космос, прийом” Марк Лівін розкриває перед читачем унікальну історію дорослішання Зоряни, молодої дівчини, що складає сумні пісні на укулеле та зачитується книжкою про хлопця, який мандрує лісами. Зоря – м’яка, потайлива і трохи незграбна підлітка, яка витрачає свої заощадження на пошук батька, про якого уся родина мовчить багато років.

Але її пошук призведе до несподіваного відкриття – вона опиниться на порозі дому батька, ветерана міжгалактичної війни. Як саме це змінить її світ та світ тих, хто оточує Зоряну, ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захопливий роман.

В увіймі космічних подій та внутрішніх емоцій Зоря вчить нас байдужості та небайдужості, дружбі та важливості кроків назустріч тим, кого любиш. І чим далі вона заходить у світ власного буття, тим більше розуміємо, що ця історія – не лише про космос, а й про простір серця та душі.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Космос, прийом”. Легкий і проникливий, цей твір зачаровує своєю невагомістю та розкриттям важливих аспектів людського існування.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Космос, прийом» Марк Лівін у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Космос, прийом» Марк Лівін

Ua-Book
Додати коментар