«Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Дал

«Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд ДалНазва: Чарлі і шоколадна фабрика
Автор: Роальд Дал
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі пригоди, Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 978-966-7047-47-4
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Дал

В книзі “Чарлі і шоколадна фабрика” Роальда Дала вас чекає подорож у світ чарівного шоколаду та неймовірних пригод. Це твір, який звучить як солодка мрія і завжди залишається в серці читача. Автор, Роальд Дал, відомий своєю унікальною магією оповідання, а його талант дарувати читачам неперевершені емоції робить кожен його твір чарівним.

У цій захоплюючій історії ви зустрінете Чарлі, хлопчика, який живе у скромних умовах, але в його серці криється безмежна доброта. Його життя змінюється, коли він отримує шанс відвідати шоколадну фабрику власника, який проводить унікальні екскурсії для п’ятеро щасливчиків.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захопливий роман, де чарівність поєднується з мораллю, а добро завжди перемагає. Що саме трапиться з головним героєм, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, щоб насолоджуватися кожним шматочком цього неперевершеного літературного десерту.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Дал у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Дал

Ua-Book
Додати коментар