«Бабусині казки на добраніч» Анна Казаліс, Тоні Вульф

«Бабусині казки на добраніч» Анна Казаліс, Тоні ВульфНазва: Бабусині казки на добраніч
Автор: Анна Казаліс, Тоні Вульф
Рік видання 2021
Жанри: Дитяча проза, Дитячі пригоди, Казки
ISBN: 9789669822741
Фрагмент
 

Про книгу «Бабусині казки на добраніч» Анна Казаліс, Тоні Вульф

Щовечора бабуся-ведмедиця та бабуся-кролиця розповідають онукам цікаві казки про інших тварин. Ці оповідки викликають сміх і замилування, а також змушують замислитися над тим, що все життя потрібно навчатись і не боятися перешкод, прагнути бути добрими, вмілими, працьовитими й бодай трішечки слухняними.

Послухайте й ви їхні розповіді: умощуйтеся зручно поміж ведмежат і кроленят, нашорошуйте вушка й готуйтеся засинати під звуки вечірньої казочки.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Бабусині казки на добраніч» Анна Казаліс, Тоні Вульф у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бабусині казки на добраніч» Анна Казаліс, Тоні Вульф

Ua-Book
Додати коментар