«Багряна королева. Книга 3. Клітка короля» Вікторія Авеярд

«Багряна королева. Книга 3. Клітка короля» Вікторія АвеярдНазва: Багряна королева. Книга 3. Клітка короля
Автор: Вікторія Авеярд
Рік видання 2018
Жанри: Книги для підлітків, Постапокаліптика, Зарубіжне фентезі, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-7682-36-2
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Багряна королева. Книга 3. Клітка короля» Вікторія Авеярд

Третя частина фентезійного циклу «Багряна королева» про запекле протистояння багряних та срібних.

Мара Барров живе у світі, де всі знають: люди зі срібною кров’ю народжені панувати. Люди з багряною кров’ю приречені бути рабами. Мара – дівчина з багряною кров’ю самим фактом свого існування ставить під сумнів справедливість предковічного ладу й одразу стає символом боротьби за права пригноблених багряних.

Книжка для всіх, хто захоплюється фентезі та антиутопіями, а також тих, хто вже поринув у світ Мари Барров і з нетерпінням чекав продовження.

«Клітка короля» – третя частина циклу «Багряна королева». Опинившись у золоченій клітці королівського палацу й віддавшись на ласку короля, в якого колись була закохана, Мара потряпляє у вир придворних інтриг, маніпуляцій і несподіваних політичних союзів. Тим часом її друзі на волі розгортають масштабну боротьбу. Перша книжка «Багряна королева» та друга «Скляний меч» вийшли українською у видавництві «Наш формат» у 2017 році.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Багряна королева. Книга 3. Клітка короля» Вікторія Авеярд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Багряна королева. Книга 3. Клітка короля» Вікторія Авеярд


Скачати txt Скачати pdf Скачати fb2 Скачати rtf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Багряна королева. Книга 3. Клітка короля» Вікторія Авеярд

Ua-Book
Додати коментар