«Нік і Чарлі» Еліс Осман

«Нік і Чарлі» Еліс ОсманНазва: Нік і Чарлі
Автор: Еліс Осман
Рік видання 2023
Жанри: Книги для підлітків, Сучасні любовні романи
ISBN: 9786177818600
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Нік і Чарлі» Еліс Осман

В книзі “Нік і Чарлі” Еліс Осман вирушаєте в захопливу подорож по першому коханню і розлуці, яка стає великим випробуванням для двох головних героїв. Нік і Чарлі, які завжди були нерозлучними, раптово опиняються перед важливими життєвим виборами.

Час прощання наближається, і разом з ним народжуються сумніви у майбутньому. Чи зможе кохання Ніка й Чарлі витримати випробування віддалі? Складні роздуми і нерозбірливі почуття заплутують їх серця, покладаючи під сумнів міцність їхнього зв’язку.

Читач зануриться у світ їхніх переживань, почуттів та незрозумінь, де кожен обертається на свою правду. А що саме трапиться з Ніком і Чарлі на шляху до вирішення своїх внутрішніх конфліктів, як вони вирішать свої розділені долі — це тільки початок історії, яку ви дізнаєтеся, поглибившись у розмітні світ їхнього кохання та розлуки. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Нік і Чарлі” і відкриваючи світ емоцій, які їх об’єднують і роз’єднують одночасно.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Нік і Чарлі» Еліс Осман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Нік і Чарлі» Еліс Осман

Ua-Book
Додати коментар