“Том Соєр за кордоном” Марк Твен

"Том Соєр за кордоном" Марк ТвенНазва: Том Соєр за кордоном
Автор: Марк Твен
Рік видання 2023
Жанри: Книги для підлітків, Пригодницькі книги
ISBN: 9786179503443
Фрагмент
 
 
 

Про книгу “Том Соєр за кордоном” Марк Твен

“Том Соєр за кордоном” – це третя книга серії про непереможного Тома Соєра від Марка Твена. Цього разу герої вирушають у захопливу та небезпечну мандрівку до Африки на повітряній кулі. Разом з ними їде і шалений професор-винахідник, з яким вони потрапляють у дивовижні та несподівані пригоди, зустрічаються з дикими тваринами та борються з бурхливим кліматом Африки.

Твір написаний у традиціях твенівського гумору, де герої часто доходять до абсурдних та кумедних висновків у своїх словесних двобоях. Проте під цією поверховою наївністю криється доросла та серйозна тема, яка піднімає питання соціальної та расової рівності, взаємодії між людиною та суспільством, віри та релігії, корисливості та благородства, жадібності та людяності, ба навіть геополітики.

“Том Соєр за кордоном” – це захоплива та розважальна книга, яка навчить читачів не тільки пригодам і боротьбі з небезпекою, а й важливим життєвим урокам. Вона стане цікавою як дітям, так і дорослим, які люблять читати легку та захоплюючу літературу, а також думати про складні життєві питання.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Том Соєр за кордоном” Марк Твен у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Том Соєр за кордоном” Марк Твен

Ua-Book
Додати коментар