«Срібна стріла» Лев Ґроссман

«Срібна стріла» Лев ҐроссманНазва: Срібна стріла
Автор: Лев Ґроссман
Рік видання 2022
Жанри: Книги для підлітків, Дитяча фантастика
ISBN: 9789669828231
Фрагмент

Про книгу «Срібна стріла» Лев Ґроссман

Книга “Срібна стріла” Лева Ґроссмана – це захоплива подорож у світ пригод та чудес, де діти зіткнуться з неймовірними випробуваннями і відкриють для себе нові світи.

11-річна Кейт та її брат Том отримують від загадкового дядька Герберта несподіваний подарунок – чарівний потяг “Срібна стріла”. Відтоді починається неймовірна мандрівка дітей, яка веде їх у далекі краї, де чекають чарівні станції та екзотичні тварини, що вміють говорити.

У цій книзі вас чекають захоплюючі пригоди, таємниці і невідомість, яка зробить кожну сторінку захопливою. А докладніше про те, що трапиться з Кейт та Томом у цій чудовій подорожі, ви дізнаєтесь, прочитавши роман “Срібна стріла”. Приєднуйтесь до головних героїв у їх захоплюючих пригодах і відчуйте смак неймовірної мандрівки, яка може врятувати цілий світ.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Срібна стріла» Лев Ґроссман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Срібна стріла» Лев Ґроссман

Ua-Book
Додати коментар