«Морок над містом» Олена Кузьміна

«Морок над містом» Олена КузьмінаНазва: Морок над містом
Автор: Олена Кузьміна
Рік видання 2023
Жанри: Фантастика, Українська фантастика
ISBN: 9786175696385
Фрагмент

Про книгу «Морок над містом» Олена Кузьміна

Книга “Морок над містом” Олени Кузьміної – це захоплюючий та загадковий роман, що розкриває перед читачем містичні та неймовірні таємниці столичного Києва. Головна героїня, Оксана, відчувається загубленою у власному житті, бореться з депресією та залежністю від антидепресантів.

Однак, все змінюється, коли вона стає свідком дивних і надприродних явищ – неживих та немертвих істот, яких ніхто раніше не помічав. Ця таємнича подія відкриває перед нею абсолютно нову реальність, де існують сили, про які вона раніше і не підозрювала.

Чи зможе Оксана, звичайна жінка, яка звикла бути на другому плані, змагатися з цими надприродними явищами? І як вона реагуватиме на зміни, які стаються у її житті? Ця книга – це захоплива подорож в світ неймовірних подій, де Оксана повинна перебороти свої страхи та розв’язати таємниці, які оточують її місто та себе.

“Морок над містом” – це захопливий роман, який залишить вас в напруженні та містичному очікуванні подій, що розкриються на сторінках цієї книги. Переконайтеся, що читач вирушить у цю неймовірну подорож і дізнається більше про містичний світ Києва разом з Оксаною.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Морок над містом» Олена Кузьміна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Морок над містом» Олена Кузьміна

Ua-Book
Додати коментар