“Орикс і Деркач” Марґарет Етвуд

"Орикс і Деркач" Марґарет ЕтвудНазва: Орикс і Деркач
Автор: Марґарет Етвуд
Рік видання 2003
Жанри: Зарубіжна фантастика, Соціальна фантастика, Постапокаліптика
ISBN: 9786171285385
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу “Орикс і Деркач” Марґарет Етвуд

Світ безповоротно розділено: еліта і плебеї, науковці й простаки. Через перенаселення і глобальне потепління, яке зайшло дуже далеко, Земля може стати непридатною для життя. Роздроблене людство викачує останні ресурси з виснаженої планети. Дітей можна замовити, а нові органи вирощують в тілах гібридів. Здається, цей світ приречений. І тоді двоє друзів, Сніголюд та Деркач, і їхня подруга Орикс стають співучасниками проєкту «Парайдайс», що має створити расу нових людей.

Таких, що не вигадають собі богів і не залежатимуть від ґаджетів, житимуть у гармонії з природою, не намагаючись її знищити. Але серед трьох творців один вирішить: створивши щось нове, треба викорінити старе. Знаряддям викорінення старого світу має стати глобальна пандемія страшної хвороби, ліків від якої немає…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Орикс і Деркач” Марґарет Етвуд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Орикс і Деркач” Марґарет Етвуд


Скачати txt Скачати pdf Скачати fb2 Скачати rtf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською “Орикс і Деркач” Марґарет Етвуд

Ua-Book
Додати коментар