«Казка» Стівен Кінг

«Казка» Стівен КінгНазва: Казка
Автор: Стівен Кінг
Рік видання 2021
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Фантастика, Зарубіжна фантастика
ISBN: 9786171500136
Фрагмент
 

Про книгу «Казка» Стівен Кінг

У захоплюючому романі Стівена Кінга “Казка” зустрічаємо сімнадцятирічного Чарлі Ріда, хлопця, який змушений вирости рано і дати собі раду, втративши свою матір ще в дитинстві. Навіть залежність його батька від алкоголю не зламує Чарлі, який вміє піклуватися про себе та свого батька. Одного разу, Чарлі рятує свого відлюдьковатого сусіда Говарда Боудітча від нещастя і отримує роботу в його особливому будинку.

Саме тут Чарлі виявляє загадковий сарай, розташований біля будинку містера Боудітча. Цей сарай приховує в собі таємничий портал, який переносить хлопця в інший світ. Звуки, які доносяться зсередини, викликають у Чарлі велику цікавість, і він вирішує розкрити таємницю цього місця. Через портал він потрапляє в світ, який відрізняється від усього, що він коли-небудь уявляв собі.

Відкриття Чарлі виявляється далеко не простим і безпечним. Він знаходиться в землях, де час і простір переплітаються, а зло та небезпека панують. Чарлі зустрічає магію, монстрів і загадкових істот, які допомагають або завдають йому шкоди. Захоплений у цьому новому світі, Чарлі знаходить вірного друга в собаці на ім’я Радар. Разом вони борються зі злом і випробовують свою міць, відвагу і волю.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Казка» Стівен Кінг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Казка» Стівен Кінг

Ua-Book
Додати коментар