«Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут

«Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. АрментраутНазва: Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)
Автор: Дженніфер Л. Арментраут
Рік видання 2022
Жанри: Любовне фентезі, Зарубіжне фентезі, Героїчне фентезі, Книги про вампірів, Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи
ISBN: 978-617-548-064-9
Фрагмент
 

Про книгу «Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут

“Кров і попіл” – це захоплюючий епічний роман від авторки Дженніфер Л. Арментраут. Книга 1 “Із крові й попелу” розповідає історію Сієни, яка повинна стати новою королевою, але її брат Лоуренс обирається на цей пост. Лоуренс відправляє Сієну на війну, де вона виявляє свої сильні сторони та знаходить своє покликання.

Головні персонажі книги – Сієна та Аріана – дуже різні, але обидві мають сильний характер та великий потенціал. Сієна була змушена пережити багато тернистих шляхів, але завдяки своїй сміливості та рішучості, вона знаходить в собі силу боротися з будь-якими перешкодами на своєму шляху. Аріана – це жінка, яка має сильну волю та незламний характер, її життя пов’язане зі зрадою та кровопролиттям, але вона не здається та йде до своєї мети, навіть якщо це коштує їй дуже дорого.

Авторка майстерно створює світ, де присутні війни, політичні інтриги, та загадкові магічні сили. Вона детально описує битви та перепетії, що робить читання захоплюючим та незабутнім. У книзі присутні сильні жіночі персонажі, які відчайдушно борються за свої права та справедливість.

Крім того, авторка розкриває важливі теми, такі як сімейні зв’язки, дружба та вірність, що робить книгу особливою та привабливою для читачів.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут

Ua-Book
Додати коментар