«Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

«Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала ВладмироваНазва: Крила кольору хмар
Автор: Дара Корній, Тала Владмирова
Рік видання 2015
Жанри: Міське фентезі, Жахи і Містика, Сучасна українська література
ISBN: 978-966-14-9078-8,978-966-14-9074-0,978-966-14-8784-9
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

Неповторний стиль! Українська міфологія від популярних авторів. Ада росла без матері, а батька взагалі не знала. Вона навіть не здогадувалася, що народилася в сім`ї янголів і стала вигнанницею, сірим янголом. Ні добро, ні зло не беруть її на свій бік. Господар клубу «Темний янгол», в якого дівчина працює, теж виявився не простою людиною. Він наказав Аді забрати душу Ірен, її подруги. Дівчина не може відмовитися. Чи може? Адже чимало людських душ у полоні Господаря і благають про допомогу. Вона може загинути, допомагаючи їм. Але настав час робити вибір. Що обере Ада — темну чи світлу сторону?

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Цитати з книги «Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

Любов, зрештою, непогана плата за будь-яке рішення. Особливо, якщо маєш сили щиро всміхнуиися у відповідь.

Бо кохання – це не просто виділення великої кількості ендорфіну, хімічно подібного до морфіну, хай би що там стверджували наукові дослідження.

Ти знаєш чим переможці відрізняються від переможених?Переможець-це той, хто зважився на крок, який лякає навіть найзухвалішого ворога.

Випадковість-це прихована присутність Бога.

Скачати безкоштовно книгу українською «Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

Ua-Book
Додати коментар