«Місто кісток» Кассандра Клер

«Місто кісток» Кассандра КлерНазва: Місто кісток
Автор: Кассандра Клер
Рік видання 2007
Жанри: Міське фентезі, Зарубіжне фентезі, Любовне фентезі, Жахи і Містика, Книги про пригоди
ISBN: 978-617-12-0026-5
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Місто кісток» Кассандра Клер

П’ятнадцятирічна Клері вважала себе звичайнісіньким підлітком, доки одного чудового дня не з’ясувала, що належить до давнього роду таємничих Мисливців за тінями. Багато століть її предки захищали світ від темних сил. І тепер хай стережуться демони, чаклуни, вовкулаки та вампіри! Настав її час взяти до рук зброю…

Клері завжди вважала себе звичайною дівчиною, але… Якось вона стала свідком моторошного вбивства — тіло померлого наче розчинилося в повітрі! Після цього її життя змінюється. На неї нападають істоти, яким нема місця в цьому світі. Виявляється, що Клері — нащадок давнього роду Мисливців за тінями. Багато століть вони захищають наш світ від демонів. Тепер настав її час!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Місто кісток» Кассандра Клер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Місто кісток» Кассандра Клер


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Місто кісток» Кассандра Клер

Ua-Book
Додати коментар