«Агенція “Локвуд і Ко”. Порожня могила» Джонатан Страуд

«Агенція "Локвуд і Ко". Порожня могила» Джонатан СтраудНазва: Агенція “Локвуд і Ко”. Порожня могила
Автор: Джонатан Страуд
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжне фентезі, Зарубіжні дитячі книги, Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-585-254-5
Фрагмент
 

Про книгу «Агенція “Локвуд і Ко”. Порожня могила» Джонатан Страуд

У захоплюючому фіналі серії “Агенція “Локвуд і Ко”. Порожня могила” від визнаного автора Джонатана Страуда ми знову потрапляємо до світу Локвуда, Люсі, Джорджа, Голлі та їхнього вірного товариша Квіла Кіпса. Вже п’ять місяців минуло з моменту подій, які стали відомими нам у попередній книзі про “Тінь, що крадеться”, і наші герої знову стикаються з небезпекою під час нічної пригоди.

У цій книзі команда агентів вирішує проникнути до Мавзолею Фіттес, де, за легендою, поховане тіло легендарної переможниці привидів Маріси Фіттес. Але чи дійсно її тіло знаходиться там? Це лише одне з численних запитань, на які вони шукають відповіді. Локвуд і Люсі стикаються з новими таємницями, пов’язаними з минулим їх родини, і їхнє життя назавжди змінюється під впливом подорожі до Іншого Світу.

Пенелопі Фіттес, ворог наших героїв, знову намагається завершити їхню діяльність і закрити агентство “Локвуд і Ко”. Агенти стикаються з атаками з обох світів, людського й потойбічного, і повинні відбити їх, перш ніж зіткнутися з останньою великою битвою зі своїм найбільшим ворогом.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Агенція “Локвуд і Ко”. Порожня могила» Джонатан Страуд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Агенція “Локвуд і Ко”. Порожня могила» Джонатан Страуд

Ua-Book
Додати коментар