«Двір срібного полум’я. Книга 4» Сара Дж. Маас

«Двір срібного полум'я. Книга 4» Сара Дж. МаасНазва: Двір срібного полум’я. Книга 4
Автор: Сара Дж. Маас
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література

Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Двір срібного полум’я. Книга 4» Сара Дж. Маас

В книзі “Двір срібного полум’я. Книга 4” Сари Дж. Маас розгортається захоплива епопея, наповнена важливими виборами, загадковими артефактами і внутрішніми боротьбами героїв.

Неста Арчерон, колись горда і гарячковата, тепер намагається знайти своє місце в світі, який став безпечним лише на перший погляд. З втратою рідних та друзів, вона вступає в нелегку боротьбу зі своїми власними монстрами, намагаючись знайти в собі силу для кохання і прийняття. Її шлях переплітається з тренуваннями під наглядом суворого воїна Кассіана, але чи зможе це відбитися на їхніх відносинах?

У світі, де інтриги та союзи підступних королев виглядають безмежними, Двір Ночі визваний діяти швидко. Розгадування ребусів, пошук давніх артефактів та зіставлення ставок виглядає як завдання, що вимагає відваги і розсудливості. Але, можливо, справжня сутність Нести і її нових сил, про які мало хто знає, стане вирішальною у цій величезній грі.

“Двір срібного полум’я. Книга 4” – це захоплива подорож у світ фентезі, де кожен оберт подій важливий, ідеали випробовуються, а внутрішні боротьби героїв роблять цю історію вражаючою та неочікуваною. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей роман, де кожна сторінка – це новий крок до великого фіналу, а кожен момент – шанс доторкнутися до магії слова Сари Дж. Маас.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Двір срібного полум’я. Книга 4» Сара Дж. Маас у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Двір срібного полум’я. Книга 4» Сара Дж. Маас

Ua-Book
Додати коментар