«П’ятий із його гріхів» Юлія Міхаліна

«П'ятий із його гріхів» Юлія МіхалінаНазва: П’ятий із його гріхів
Автор: Юлія Міхаліна
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Жіночі детективи, Сучасні детективи
Читати книгу
 

Про книгу «П’ятий із його гріхів» Юлія Міхаліна

«П’ятий із його гріхів» Юлії Міхаліної – це захоплива історія колишніх коханців, які повертаються разом у складному і напруженому контексті. Головні герої, розлучені та вже з новими життями, змушені стикнутися зі своєю спільною минувшею через важливе розслідування. Їхні відносини переплітаються зі складною історією, яка розгортається перед читачем.

Ця книга – це історія про болісні розлучення, про невіддане кохання та спробу подолати минуле. Авторка вдало створює атмосферу напруженості та таємниці, розкриваючи перед читачем глибокі почуття і внутрішні конфлікти героїв.

У “«П’ятому із його гріхів»” змішуються розслідування, колишні стосунки та незвичайна динаміка між героями, що робить цю книгу цікавою і захоплюючою для читачів, які шукають в історіях більше, ніж просто романтику.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «П’ятий із його гріхів» Юлія Міхаліна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «П’ятий із його гріхів» Юлія Міхаліна

Ua-Book
Додати коментар