«Її ціль — мільярдер» Макс Дикий

«Її ціль — мільярдер» Макс ДикийНазва: Її ціль — мільярдер
Автор: Макс Дикий
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Жіночі детективи
Читати книгу
 

Про книгу «Її ціль — мільярдер» Макс Дикий

В книзі “Її ціль — мільярдер” Макса Дикого вас чекає неймовірна подорож у світ інтриг, небезпеки та пристрасті, де долі двох непередбачуваних життів переплітаються в найнеймовірніший спосіб.

Марк, бездоганний мільярдер, побудував свою імперію з потому і крові, але його життя обернулося в кошмар, коли ворог, за яким він стежив, прагне його знищити. Щоб вижити, він вдається до надзвичайних заходів, визначаючи свою помічницю як ключову фігуру в цій безпечній грі. Але чи вдасться йому розкрити таємницю свого ворога, і яка ціна за це заплатить? А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Її ціль — мільярдер”.

Тіна, молода та амбіційна, отримує завдання, яке може змінити її кар’єрний шлях. Розслідування власника казино має стати витонченою вітриною в інтернеті, але її шеф виявляється непередбачуваним. Що ж чекає Тіну в цьому небезпечному танці з інтригою та ризиком? А що саме трапиться з головною героїнею, вона дізнається тільки скачавши роман “Її ціль — мільярдер”. Спробуйте зануритися у цей захопливий світ, де кожна обставина може визначити долю.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Її ціль — мільярдер» Макс Дикий у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Її ціль — мільярдер» Макс Дикий

Ua-Book
Додати коментар