“Бібліотекарка з Аушвіцу” Антоніо Ітурбе

"Бібліотекарка з Аушвіцу" Антоніо ІтурбеНазва: Бібліотекарка з Аушвіцу
Автор: Антоніо Ітурбе
Рік видання 2023
Жанри: Історична література, Історичні пригоди, Сучасна зарубіжна література
ISBN: I9789669828347
Фрагмент
 

Про книгу “Бібліотекарка з Аушвіцу” Антоніо Ітурбе

“Бібліотекарка з Аушвіцу” – це історія Дітлефа Дубера, який під час Другої світової війни займався книгозберіганням в Аушвіці. Ця книга розповідає про те, як він допомагав зберегти тисячі книжок, що належали полоненим і євреям, які були депортовані до табору.

Дубер умів ховати книги від нацистів, розповідати їм казки, а також допомагати утримувати невелику бібліотеку. Він використовував різні хитрощі, щоб зберегти книги, відкладаючи їх під підлогою, в тайниках або за стінами.

Книга також розповідає про те, як Дубер допомагав дітям, які прибували до табору, та як вони знаходили у ньому справжнього друга. Дітлеф Дубер вважав, що книга може бути засобом, який допомагає людям зберегти свою гідність та силу волі навіть в найскладніших умовах.

Ця книга є важливим документом про трагічні події табору смерті Аушвіц та про те, як одна людина змогла зробити щось добре в такому жахливому місці. Вона відкриває читачеві нові глибини та дає змогу зрозуміти, як важливо бути вірним своїм принципам і боротися за справедливість та гуманність, незалежно від обставин.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Бібліотекарка з Аушвіцу” Антоніо Ітурбе у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Бібліотекарка з Аушвіцу” Антоніо Ітурбе

Ua-Book
Додати коментар