“Мисливці за градами” Андрій Кириченко

"Мисливці за градами" Андрій КириченкоНазва: Мисливці за градами
Автор: Андрій Кириченко
Рік видання 2021
Жанри: Книги про війну, Біографії і Мемуари, Історії з життя, Сучасна українська література
ISBN: 978-617-7792-25-2
Фрагмент
 

Про книгу “Мисливці за градами” Андрій Кириченко

“Мисливці за градами” – це збірка реальних спогадів та історій, які сталися під час війни на сході України. Автор, хоча й вигадав імена та позивні персонажів, передає неймовірну атмосферу війни та безпосередніх дій від перших особистих спогадів. Книга переносить читача в місця, де звучать лише вибухи та постріли, а доля людини залежить від миттєвості та прийнятих рішень.

Маскувальна сітка війни, яка приховує страх та біль, розпочинається за межами крайнього окопу та проходить через бліндажі, узбіччя та путівці Донеччини. В цих місцях воїни знаходять себе лише зі своїми страхами та надіями, де кожен день може стати останнім. Але, незважаючи на все, “Мисливці за градами” передають віру в людину та кохання, які можуть надихати та допомагати вижити у будь-яких умовах.

Ці реальні історії, які автор збирає в одному місці, здатні перевернути уявлення про війну та показати, що у найбільшій жахливості є місце для людської доброти та надії. “Мисливці за градами” – книга, яку не можна пропустити, якщо ви хочете зрозуміти суть війни та того, що переживають воїни на передовій.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Мисливці за градами” Андрій Кириченко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Мисливці за градами” Андрій Кириченко

Ua-Book
Додати коментар