«Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн

«Хлопчик у смугастій піжамі» Джон БойнНазва: Хлопчик у смугастій піжамі
Автор: Джон Бойн
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-679-232-1
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн

Дев’ятирічний Бруно разом із сім’єю переїжджає зі свого комфортабельного будинку в Берліні до нового дому у загадковому місці Геть-Звідси, де його батька призначають комендантом концтабору. Випадково він знайомиться з єврейським хлопчиком Шмулем, маленьким в’язнем. Між ними зароджується справжня дружба, яку, однак, розділяє колючий дріт.

До чого можуть призвести різні погляди на світ, дивна логіка дорослих, а також сила долі й божевілля випадку? Про це і навіть більше розповідає дивовижна книжка «Хлопчик у смугастій піжамі».

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн

Ua-Book
Додати коментар