«#Шелфі: Як комбінувати та розставляти речі на поличках» Жеральдін Джеймс

«#Шелфі: Як комбінувати та розставляти речі на поличках» Жеральдін ДжеймсНазва: #Шелфі: Як комбінувати та розставляти речі на поличках
Автор: Жеральдін Джеймс
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-8025-56-4
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «#Шелфі: Як комбінувати та розставляти речі на поличках» Жеральдін Джеймс

В книзі “Шелфі: Як комбінувати та розставляти речі на поличках” Жеральдін Джеймс ви знайдете креативні способи використання доступного вам простору для створення елегантних та стильних композицій. Неважливо, чи ви любите групувати предмети, змішувати різноманітні кольори чи розташовувати різні колекції, ця книга запропонує вам інноваційні ідеї для оживлення будь-якого простору.

Починаючи з корисних порад щодо розміщення різних предметів на полицях і закінчуючи винахідливими способами створення стильних акцентів, кожен розділ пропонує унікальний погляд на те, як краще організувати речі в приміщенні.

Ця книга – ваш провідник у світ ідей, кольорів та текстур, які додають особливий характер та шарм вашому дому. Відкрийте для себе можливості створення елегантних композицій, які ви можете легко змінювати, підлаштовуючи під ваш настрій.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «#Шелфі: Як комбінувати та розставляти речі на поличках» Жеральдін Джеймс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «#Шелфі: Як комбінувати та розставляти речі на поличках» Жеральдін Джеймс

Ua-Book
Додати коментар