«Небезпечна спадщина» Андрій Кокотюха

«Небезпечна спадщина» Андрій КокотюхаНазва: Небезпечна спадщина
Автор: Андрій Кокотюха
Рік видання 2019
Жанри: Морські пригоди, Дитячі детективи, Зарубіжні дитячі книги
Фрагмент

Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Небезпечна спадщина» Андрій Кокотюха

Пригоди двох друзів – розумника Максима Білана і силача Дениса Черненка – продовжуються. Цього разу вони приходять на допомогу маленькій дівчинці, яка загубила песика. Відважним хлопцям таки вдасться зруйнувати «бізнес» викрадачам домашніх улюбленців.

А поїхавши в Карпати на фестиваль пісні, Максиму і Денис у та їхній подружці Оксані довелося втрутитися у дуже дивну і заплутану історію – ловити нечисту силу в затишному карпатському будиночку, що отримав у спадщину від свого дядька-мольфара українець з Канади Зорян Бачинський.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Небезпечна спадщина» Андрій Кокотюха у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Небезпечна спадщина» Андрій Кокотюха


Скачати txt Скачати pdf Скачати fb2 Скачати rtf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Небезпечна спадщина» Андрій Кокотюха

Ua-Book
Додати коментар