«Корона. Книга 1. Єлизавета II, Вінстон Черчилль. Становлення молодої королеви (1947 – 1955)» Роберт Лейсі

«Корона. Книга 1. Єлизавета II, Вінстон Черчилль. Становлення молодої королеви (1947 – 1955)» Роберт ЛейсіНазва: Корона. Книга 1. Єлизавета II, Вінстон Черчилль. Становлення молодої королеви (1947 – 1955)
Автор: Роберт Лейсі
Рік видання 2021
Жанри: Біографії і Мемуари
ISBN: 9789660396630
Фрагмент

Про книгу «Корона. Книга 1. Єлизавета II, Вінстон Черчилль. Становлення молодої королеви (1947 – 1955)» Роберт Лейсі

Книга “Корона. Книга 1. Єлизавета II, Вінстон Черчилль. Становлення молодої королеви (1947 – 1955)” Роберта Лейсі — це захоплююча подорож в історію становлення однієї з найвпливовіших монархинь у світі.

Роберт Лейсі, відомий британський історик та біограф, знайомий з життям королеви Єлизавети II вже понад сорок років. У своїй книзі він розкриває глибинні деталі та реалії життя в Букінгемському палаці та Давнінг-стріт, переносячи читача у світ королівських таємниць.

У цій книзі Лейсі не лише описує події, які були відтворені у серіалі “Корона”, але й додає експертні оцінки та глибокі деталі, які роблять читання ще цікавішим.

Читачам відкриється світ непростих виборів, зустрічей з великими політиками та секретних домовленостей, які супроводжували становлення молодої королеви. А що саме трапиться з головними героями та як вони пройдуть свій шлях до влади — дізнаєтесь, прочитавши цю захопливу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Корона. Книга 1. Єлизавета II, Вінстон Черчилль. Становлення молодої королеви (1947 – 1955)» Роберт Лейсі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Корона. Книга 1. Єлизавета II, Вінстон Черчилль. Становлення молодої королеви (1947 – 1955)» Роберт Лейсі

Ua-Book
Додати коментар