«Шалено, глибоко. Щоденники Алана Рікмана» Алан Рікман

«Шалено, глибоко. Щоденники Алана Рікмана» Алан РікманНазва: Шалено, глибоко. Щоденники Алана Рікмана
Автор: Алан Рікман
Рік видання 2024
Жанри: Біографії і Мемуари
ISBN: 9786178277215
Фрагмент

Про книгу «Шалено, глибоко. Щоденники Алана Рікмана» Алан Рікман

В книзі “Шалено, глибоко. Щоденники Алана Рікмана” Алан Рікман відкривається з абсолютно нового боку. Це не лише історія про відомого актора, але й погляд за куліси життя, якого ми раніше не знали. А докладніше ви дізнаєтеся, перегорнувши сторінки цієї непересічної книги, яка розповідає про реального Алана Рікмана, без масок і прикрас.

Читати “Шалено, глибоко” — це погляд на відому особистість зовсім з іншого ракурсу. А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, адже кожна її сторінка наповнена емоціями, іронією та справжнім життям, яке варто розкрити. За допомогою 26 щоденників, які Рікман вів, ви зможете відкрити для себе новий світ захопливих подій і інтимних моментів з життя легендарного актора.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Шалено, глибоко. Щоденники Алана Рікмана» Алан Рікман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шалено, глибоко. Щоденники Алана Рікмана» Алан Рікман

Ua-Book
Додати коментар