«Шпигун і зрадник: найгучніша шпигунська історія часів Холодної війни» Бен Макінтайр

«Шпигун і зрадник: найгучніша шпигунська історія часів Холодної війни» Бен МакінтайрНазва: Шпигун і зрадник: найгучніша шпигунська історія часів Холодної війни
Автор: Бен Макінтайр
Рік видання 2023
Жанри: Біографії і Мемуари, Військова справа
ISBN: 978-617-8012-83-0
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Шпигун і зрадник: найгучніша шпигунська історія часів Холодної війни» Бен Макінтайр

Поглибіться в захопливий світ шпигунства та зради з книгою “Шпигун і зрадник: найгучніша шпигунська історія часів Холодної війни” від визнаного автора Бена Макінтайра. Ця захоплююча книга розкриває одну з найважливіших та найгучніших шпигунських історій Холодної війни.

Олег Гордієвський, подвійний агент, найцінніший шпигун МІ6, став ключовим героєм цієї незвичайної історії. Його роль в розкритті радянських агентурних мереж та уникненні ядерної катастрофи стала вирішальною. Але книга також розкриває зраду, підступність та інтриги всередині розвідувальних служб, де навіть американський керівник контррозвідки виявився таємним агентом СРСР.

Бен Макінтайр розповідає цю захоплюючу історію з великим майстерністю, допомагаючи читачам зануритися в атмосферу шпигунських інтриг та розкрити найсекретніші аспекти світу розвідування. Під час читання ви будете на межі свого крісла, прагнучи дізнатися більше про цю захоплюючу шпигунську історію, яка змінила перебіг Холодної війни.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Шпигун і зрадник: найгучніша шпигунська історія часів Холодної війни» Бен Макінтайр у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шпигун і зрадник: найгучніша шпигунська історія часів Холодної війни» Бен Макінтайр

Ua-Book
Додати коментар