“Коли я впала з неба. Як джунглі повернули мені життя” Юліана Кепке

"Коли я впала з неба. Як джунглі повернули мені життя" Юліана КепкеНазва: Коли я впала з неба. Як джунглі повернули мені життя
Автор: Юліана Кепке
Рік видання 2023
Жанри: Історії з життя, Пригодницькі книги
ISBN: I9786176297789
Фрагмент
 

Про книгу “Коли я впала з неба. Як джунглі повернули мені життя” Юліана Кепке

“Коли я впала з неба” – це непересічна історія Юліани Кепке, що сталася в 1971 році, коли вона, бувши 17-річною, впала з літака над Амазонкою та 10 днів провела в джунглях на межі життя та смерті, після чого була врятована. Книга є зворушливим свідченням волі до життя та непереможної людської духовності.

У книзі авторка детально описує свою історію та боротьбу за виживання в джунглях, де її оточували смерть та небезпека на кожному кроці. Вона розповідає про свої думки, емоції та внутрішній світ, що допомогли їй вижити в таких важких умовах. Крім того, вона детально описує своє врятовування та терапію, яку їй довелося пройти, щоб знову стати на ноги та знову насолоджуватися життям.

Ця книга є доказом того, що людина може пройти крізь будь-які випробування, коли вона має в собі волю до життя та любов до життя. Вона надихає нашу віру в себе та дарує нам надію на краще майбутнє. “Коли я впала з неба” – це не просто історія про виживання в дикій природі, це історія про перемогу над життєвими труднощами та свідчення про вічність людської душі.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Коли я впала з неба. Як джунглі повернули мені життя” Юліана Кепке у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Коли я впала з неба. Як джунглі повернули мені життя” Юліана Кепке

Ua-Book
Додати коментар