«Темний дворецький. Том 1» Яна Тобосо

«Темний дворецький. Том 1» Яна ТобосоНазва: Темний дворецький. Том 1
Автор: Яна Тобосо
Рік видання 2024
Жанри: Комікси
ISBN: 9786177756902
Фрагмент

Про книгу «Темний дворецький. Том 1» Яна Тобосо

У книзі “Темний дворецький. Том 1” Яна Тобосо вас чекає захоплююча подорож у світ вишуканого аристократичного життя та таємничого сутенерства. Встромившись в атмосферу англійської аристократії, ви зустрінете Себастьяна – дворецького, який вражає своєю освіченістю та винятковістю. Він не лише феноменальний кухар, а й майстер бойових мистецтв, завжди готовий захистити свого пихатого 12-річного господаря.

В кожному абзаці цього захопливого роману приховано таємниці, які зроблять ваше читання захоплюючим. Що приховується під вугільно-чорним фраком Себастьяна? Які неймовірні пригоди чекають на головного героя у світі Фантомгайвів? А докладніше ви дізнаєтеся, лише вникнувши у кожен розділ цього роману, де на перетині вишуканості та містики розгортається історія, що залишить вас в захваті.

Секрети та інтриги переплітаються в темряві величезного особняка Фантомгайвів, а сам Себастьян стає вашим провідником у цьому світі таємниць. Злочини, таємничі замки і вишукані вечори у компанії аристократів – це лише частина того, що чекає на вас у “Темному дворецькому”. А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши та поглибившися у цю захопливу англійську манґу.

Залишайтеся на межі реальності та фантазії, де Себастьян і його маленький господар вас приймуть, а кожна сторінка приховує несподіванки. “Темний дворецький. Том 1” – це не лише книга, а подорож у світ, де час зупиняється, а таємниці переплітаються з вишуканістю.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Темний дворецький. Том 1» Яна Тобосо у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Темний дворецький. Том 1» Яна Тобосо

Ua-Book
Додати коментар