«Коротка історія українського борщу» Євгенія Кузнєцова, Софія Сулій

«Коротка історія українського борщу» Євгенія Кузнєцова, Софія СулійНазва: Коротка історія українського борщу
Автор: Євгенія Кузнєцова, Софія Сулій
Рік видання 2023
Жанри: Комікси
ISBN: 9786177818587
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Коротка історія українського борщу» Євгенія Кузнєцова, Софія Сулій

В книзі “Коротка історія українського борщу” Євгенія Кузнєцова та Софії Сулій ви знайдете непересічну історію про Андрія, який, попри свій спокійний життєвий ритм, раптово починає шукати сенс життя у капустяних базарних рядах. Він зіштовхується з борщовикликом — надзвичайною потребою зварити справжній український борщ, який нагадає про коріння та культуру.

Це більше, ніж просто кулінарна подорож. Це історія про відкриття справжніх цінностей через пошук у простих, але водночас надзвичайних речах. Чи зможе Андрій знайти відповідь на фундаментальні питання життя і смерті у своїх намаганнях створити ідеальний борщ? Це шукання відповідей приводить його у захопливі пригоди, від яких важко відірватися.

В книзі вас чекає історія, що сплітається навколо страви, але передусім — про шукання смислу і відкриття в собі нових можливостей. А докладніше ви дізнаєтеся, підкоривши світ кулінарних подій разом із Андрієм у цій захоплюючій книзі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Коротка історія українського борщу» Євгенія Кузнєцова, Софія Сулій у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Коротка історія українського борщу» Євгенія Кузнєцова, Софія Сулій

Ua-Book
Додати коментар

  1. юнга

    Найкращий твір у світі. Неймовірно.

    Відповіcти