«Майже хороші хлопці» Дар’я Чайка

«Майже хороші хлопці» Дар'я ЧайкаНазва: Майже хороші хлопці
Автор: Дар’я Чайка
Рік видання 2023
Жанри: Комікси, Книги для підлітків
ISBN: 9786177818945
Фрагмент

Про книгу «Майже хороші хлопці» Дар’я Чайка

В книзі “Майже хороші хлопці” Дар’ї Чайка розкривається непересічна українська історія, що змушує вас переосмислити багато речей. Саме цей роман провокує вас відчути широкий спектр емоцій та змусить побачити світ з іншого кута.

Головний герой, який опинився в центрі подій, має стикнутися з більшістю запитань, на які важко відповісти. Він виявляється в лабіринті складних відносин, де минуле та сучасність переплітаються, а правда здається непростою.

Це не лише історія про дружбу, але й про віру в себе та важливість правди. Розкриваючи таємницю головного персонажу, авторка дає змогу зануритися у світ його почуттів та роздумів.

А докладніше про те, як складаються події та яким чином герой долає внутрішні конфлікти, ви дізнаєтеся, перегорнувши сторінки цієї захопливої книги. Тут кожна деталь, кожне розкрите почуття — це нова краплина в глибокому басейні почуттів та рефлексій.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Майже хороші хлопці» Дар’я Чайка у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Майже хороші хлопці» Дар’я Чайка

Ua-Book
Додати коментар