«Sapiens. Том 2. Основи цивілізації» Ювал Ной Харарі, Давід Вандермойленд, Даніель Касанаве

«Sapiens. Том 2. Основи цивілізації» Ювал Ной Харарі, Давід Вандермойленд, Даніель КасанавеНазва: Sapiens. Том 2. Основи цивілізації
Автор: Ювал Ной Харарі, Давід Вандермойленд, Даніель Касанаве
Рік видання 2023
Жанри: Комікси
ISBN: 9786175481516
Фрагмент

Про книгу «Sapiens. Том 2. Основи цивілізації» Ювал Ной Харарі, Давід Вандермойленд, Даніель Касанаве

В книзі “Sapiens. Том 2. Основи цивілізації” Ювал Ной Харарі, Давід Вандермойленд і Даніель Касанаве ведуть нас у захопливу подорож по ключовим етапам розвитку людства. Це не просто історія, а запрошення на глибокі роздуми про суть подій, що сформували наш сучасний світ.

Автори запитують про значення різних історичних фактів, порівнюють закони із різних епох, заохочують до аналізу: чому певні події трапилися, як їх вплив може розглядатися з різних ракурсів. Ця книга — не просто наступний розділ історії, а запрошення у роздуми над природою минулого, його впливом на наш сьогодення.

За допомогою дотепного детективного стилю автори роблять історію захоплюючою і змушують задуматися над запитанням: чи справді історія підкоряється детермінованості? Читачі зустрінуть старих героїв і нових помічників, які разом подорожують через історичні епохи, пропонуючи нові погляди на минуле та його вплив на наше сьогодення. А що саме трапиться з головними героями, як вони розкриють таємниці минулого, ви дізнаєтеся тільки, прочитавши роман “Sapiens. Том 2. Основи цивілізації”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Sapiens. Том 2. Основи цивілізації» Ювал Ной Харарі, Давід Вандермойленд, Даніель Касанаве у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Sapiens. Том 2. Основи цивілізації» Ювал Ной Харарі, Давід Вандермойленд, Даніель Касанаве

Ua-Book
Додати коментар