«Ходячі мерці. Книга четверта» Роберт Кіркман, Кліфф Ретберн, Тоні Мур, Чарлі Едлард

«Ходячі мерці. Книга четверта» Роберт Кіркман, Кліфф Ретберн, Тоні Мур, Чарлі ЕдлардНазва: Ходячі мерці. Книга четверта
Автор: Роберт Кіркман, Кліфф Ретберн, Тоні Мур, Чарлі Едлард
Рік видання 2023
Жанри: Комікси
ISBN: 9786177984220
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Ходячі мерці. Книга четверта» Роберт Кіркман, Кліфф Ретберн, Тоні Мур, Чарлі Едлард

В книзі “Ходячі мерці. Книга четверта” Роберт Кіркман, Кліфф Ретберн, Тоні Мур, Чарлі Едлард запрошують читача у світ, де радість і горе, надія і страх тісно переплітаються.

Група Ріка продовжує свою боротьбу за виживання у в’язниці, де кожен предмет, який нагадує минуле, стає цінним скарбом. Проте, навіть серед відносного спокою, деякі демони з глибин душі членів групи вибираються на поверхню.

Не все так просто, як здається. Уцілілим вдалося нажити собі ворогів, які чекають на їхню помилку, навіть коли вони знаходяться за межами свого притулку.

А докладніше про те, як герої стикаються зі своїми внутрішніми демонами та зовнішніми загрозами, ви дізнаєтеся, лише почавши цю захоплюючу книгу. Це подорож у світ емоцій, де герої не тільки борються зі злом зовні, але й ведуть боротьбу зі своїми власними страхами.

“Ходячі мерці. Книга четверта” – це не тільки історія про виживання. Це глибока подорож у психологію та емоції героїв, де кожен крок може виявитися вирішальним. Відкрийте для себе нові виміри боротьби та відданості у цій захоплюючій книзі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ходячі мерці. Книга четверта» Роберт Кіркман, Кліфф Ретберн, Тоні Мур, Чарлі Едлард у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ходячі мерці. Книга четверта» Роберт Кіркман, Кліфф Ретберн, Тоні Мур, Чарлі Едлард

Ua-Book
Додати коментар