«Хижа» Вільям Пол Янг

«Хижа» Вільям Пол ЯнгНазва: Хижа
Автор: Вільям Пол Янг
Рік видання 2011
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-966-7698-61-4, 978-0-9647292-3-0
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Хижа» Вільям Пол Янг

Книга “Хижа” Вільяма Пола Янга – це вражаюча історія про втрату, віру, самопізнання та спробу знайти відповіді на важливі життєві питання. Головний герой, Мак, переживає жахливу втрату – викрадення та вбивство своєї доньки. Його душа наповнена болем і сумом, і він шукає відповіді на питання про справедливість, віру та існування Бога у світі, де стільки зла і страждань.

Запрошений Богом до хижі, Мак знову занурюється в спогади і болючі події минулого. Книга веде читача через мандрівку душею героя, де кожна сторінка розкриває нові таємниці і дає відповіді на запитання, які турбують кожного з нас. Через зворушливий наратив і внутрішній діалог Мака з Богом, автор розкриває важливі теми про віру, прощення та здатність виправити помилки минулого.

“Хижа” – це книга, яка залишає слід у серці читача і надихає задуматися над глибокими питаннями життя. Вона робить нас більш чутливими до власних переживань і переконує, що віра і надія завжди можуть знайти шлях до нас у найтемніші моменти.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Хижа» Вільям Пол Янг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хижа» Вільям Пол Янг

Ua-Book
Додати коментар