«Зрада. Ти-негідник!» Кіра Шарм

«Зрада. Ти-негідник!» Кіра ШармНазва: Зрада. Ти-негідник!
Автор: Кіра Шарм
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Зрада. Ти-негідник!» Кіра Шарм

В книзі “Зрада. Ти-негідник!” Кіра Шарм розкриває таємничу історію, де зрада та підступність переплітаються зі складними стосунками та втратою довіри.

В книзі знаходить відгук своїх емоцій і почуттів головна героїня, яка опиняється перед фактом зради й відчаєм. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман, який розкриває загадкові обставини та заплутані взаємини між героями.

А що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, де зіткнення з внутрішніми конфліктами та моральними виборами приводить до непередбачуваних ситуацій та розкриття темних таємниць.

Це історія про втрату довіри та зраду, яка зачаровує своєю напруженістю сюжету та розкриттям складних відносин.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Зрада. Ти-негідник!» Кіра Шарм у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Зрада. Ти-негідник!» Кіра Шарм

Ua-Book
Додати коментар