“Мовчазна пацієнтка” Алекс Майклідіс

“Мовчазна пацієнтка” Алекс МайклідісНазва: Мовчазна пацієнтка
Автор: Алекс Майклідіс
Рік видання 2019
Жанри: Детективи, Сучасні детективи, Сучасна проза
ISBN: 9789669825537
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Скачати книгу

Про книгу “Мовчазна пацієнтка” Алекс Майклідіс

Книга “Мовчазна пацієнтка” Алекс Майклідіс розповідає історію Алісії Беренсон – успішної художниці, яка на перший погляд має ідеальне життя. Проте, все змінюється в одну страшну ніч, коли вона вистрілює п’ять куль у обличчя свого чоловіка, і протягом шести років не вимовляє жодного слова, не надаючи жодного пояснення до свого дії.

Психотерапевт Тео Фабер намагається допомогти Алісії, знаходячи ключ до її мовчання. Він впевнений, що може допомогти їй розкрити таємницю та знайти відповіді на свої запитання. Але справа виявляється складнішою, ніж він гадав. Алісія зберігає багато таємниць, які поступово розкриваються під час її терапії, і які мають потужний вплив на її життя.

Книга “Мовчазна пацієнтка” Алекс Майклідіс збуджує неабиякий інтерес та захоплення читачів, даруючи їм глибоку інтелектуальну задоволення та емоційні переживання. Вона проливає світло на багато складних тем, таких як взаємини в подружжі, психологія травми, відносини між батьками та дітьми, здатність до прощення та побудови нового життя після великої втрати. Читачі відчувають емпатію та співпереживання з головними героями, а насичена й красномовна мова письменниці залишає в голові глибокий слід.

Ласкаво просимо до унікального світу літературних пригод! Насолоджуйтеся ароматом і смаком з TeaSky і відчуйте, як ваша уява оживає на сторінках книги. На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Мовчазна пацієнтка” Алекс Майклідіс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.
Ласкаво просимо до унікального світу літературних пригод! Насолоджуйтеся ароматом і смаком з TeaSky і відчуйте, як ваша уява оживає на сторінках книги.

Скачати безкоштовно книгу українською “Мовчазна пацієнтка” Алекс Майклідіс


Скачати mobi Скачати epub

Ua-Book
Додати коментар