«Хранителька загублених міст» Шеннон Мессенджер

«Хранителька загублених міст» Шеннон МессенджерНазва: Хранителька загублених міст
Автор: Шеннон Мессенджер
Рік видання 2020
Жанри: Дитяча фантастика, Зарубіжні дитячі книги, Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-966-917-585-4
Фрагмент
 

Про книгу «Хранителька загублених міст» Шеннон Мессенджер

“Хранителька загублених міст” — захоплива та незвичайна книга Шеннон Мессенджер, яка розповідає історію Софі, здатної читати думки інших людей. Софі, яка відчуває себе непотрібною та незрозумілою серед своїх ровесників, виявляється унікальним істотою з особливими здібностями.

Зустрівши Фітца, загадкового хлопця, Софі розуміє, що вона не єдиний телепат у світі. Він розкриває їй неймовірну правду про її походження: Софі не належить до цього світу, вона прибула з іншого місця. Ця зустріч перевертає життя дівчинки з ніг на голову, і їй доводиться залишити все знайоме і вирушити у подорож до нового світу, де вона належить.

Проте це лише початок таємниць, які приховує Софі. Вона виявляє, що її ДНК була модифікована, а її свідомість несе в собі небезпечні секрети. Вона задається питаннями про свою справжню ідентичність та мету свого існування. Щоб розкрити всі ці загадки, вона повинна швидко знайти відповіді, оскільки її життя під загрозою, а час протікає невблаганно.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Хранителька загублених міст» Шеннон Мессенджер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хранителька загублених міст» Шеннон Мессенджер

Ua-Book
Додати коментар