«Паперові серця» Еліза Пурічеллі-Гуерра

«Паперові серця» Еліза Пурічеллі-ГуерраНазва: Паперові серця
Автор: Еліза Пурічеллі-Гуерра
Рік видання 2023
Жанри: Дитяча фантастика, Зарубіжні дитячі книги, Книги для підлітків
ISBN: 9786175481998
Фрагмент
Grenka

Про книгу «Паперові серця» Еліза Пурічеллі-Гуерра

Книга “Паперові серця” Елізи Пурічеллі-Гуерра – це захоплююча історія про дружбу та симпатію, які розцвітають серед незвичайних обставин.

Школа серед лісу та природи служить прихистком для підлітків, які пережили психотравми. Двоє молодих людей, Ден і Уна, знаходять одне одного завдяки запискам в книжках і вигадують собі логіни, щоб залишити ім’я в таємниці. Їхнє спілкування розцвітає, і вони розуміють, що школа має секретну мету – стерти їхню пам’ять про травми та про їхню дружбу.

Але чи зможуть Ден і Уна вибратися з цієї халепи? Чи знайдуть вони одне одного в реальному житті? Книга відкриває таємниці їхнього спілкування, а також боротьбу зі школою, яка намагається стерти їхні спогади.

Читаючи “Паперові серця”, ви дізнаєтесь, як спільні долі Дена і Уни переплітаються, і як вони зіштовхуються із викликами та загадками школи. Ця книга переповнена емоціями та суспільними питаннями, які розкриються перед вами на кожній сторінці. А найголовніше – чи зможе дружба витримати всі випробування, які накладає на неї життя.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Паперові серця» Еліза Пурічеллі-Гуерра у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Паперові серця» Еліза Пурічеллі-Гуерра

Ua-Book
Додати коментар