«Привіт, сусіде. Книга 3. Поховані секрети» Карлі Енн Вест

«Привіт, сусіде. Книга 3. Поховані секрети» Карлі Енн ВестНазва: Привіт, сусіде. Книга 3. Поховані секрети
Автор: Карлі Енн Вест
Рік видання 2023
Жанри: Дитяча фантастика, Дитячі детективи
ISBN: 978-617-548-135-6
Фрагмент
 

Про книгу «Привіт, сусіде. Книга 3. Поховані секрети» Карлі Енн Вест

У захоплюючій книзі “Привіт, сусіде. Книга 3. Поховані секрети” від Карлі Енн Вест розповідається про Нікі Рота, який нарешті відчуває себе щасливим. Він зумів довести, що його найкращий друг Аарон Петерсон та його молодша сестра Мія дійсно зникли. І що найважливіше, поліція зайнялася справою, розмістивши оголошення про зникнення дітей по всьому місту і організувавши пошукові групи.

Проте увага Нікі зосереджена на будинку напроти, особливо коли він почуває нестерпний SOS, що лунає з кімнати Аарона у Петерсонів. Незважаючи на зимові події і розмови з батьками, друзі Нікі відмовляються допомагати йому розкрити таємницю Петерсонів. Якщо Нікі хоче з’ясувати, що трапляється в цьому будинку, йому доведеться розслідувати самотужки.

У книзі авторка викриває відтінки історії та розповідає про витончені пошуки Нікі, який намагається розкрити поховані секрети сусідського будинку. Завдяки взаємодії з персонажами, які зустрічаються на його шляху, Нікі стикається з небезпекою, інтригами та загадковими зв’язками, які відкривають йому темні таємниці.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Привіт, сусіде. Книга 3. Поховані секрети» Карлі Енн Вест у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Привіт, сусіде. Книга 3. Поховані секрети» Карлі Енн Вест

Ua-Book
Додати коментар