«Кров і мед» Шелбі Мег’юрін

«Кров і мед» Шелбі Мег'юрінНазва: Кров і мед
Автор: Шелбі Мег’юрін
Рік видання 2024
Жанри: Книги для підлітків, Дитяча фантастика
ISBN: 9786178373177
Фрагмент
Grenka

Про книгу «Кров і мед» Шелбі Мег’юрін

В книзі “Кров і мед” Шелбі Мег’юрін герої відчувають на собі тяжіння війни, де ставки ще ніколи не були такими високими. Відьми стають все більш смертоносними, а любовні пристрасті розпалюються до максимуму. Лу, Рід, Коко і Ансель втікають, але втікачам немає де сховатися.

Щоб вижити, їм потрібні союзники, сильні й надійні. Та втрачаючи надію на порятунок близьких, Лу звертається до темного боку магії, що може призвести до нестерпної втрати для Ріда. Він зав’язаний з Лу не тільки навіки, але й обітницями, і долею віддати життя там, де вона.

Читачі зануряться у світ інтриги, магії і складних взаємин, де кожен крок веде до непередбачуваних наслідків. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман, де кожен персонаж змушений зробити важкий вибір між життям і смертю, між світлом і темрявою.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Кров і мед» Шелбі Мег’юрін у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кров і мед» Шелбі Мег’юрін

Ua-Book
Додати коментар