«Місто привидів» В. Е. Шваб

«Місто привидів» Місто привидівНазва: Місто привидів
Автор: В. Е. Шваб
Рік видання 2023
Жанри: Книги для підлітків, Дитяча фантастика
ISBN: 9786177914739
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Місто привидів» В. Е. Шваб

В книзі “Місто привидів” В. Е. Шваб ми потрапляємо у захопливий світ дивовижних пригод, який буде зацікавлювати не тільки фанатів “Дивних див” та “Дому дивних дітей”, але і кожного, хто прагне відкривати для себе таємничі грані реальності.

Дівчинка, що ледь не потонула, стає центром історії, а хлопчик-привид, Джейкоб, врятував її від невідомої долі. Тепер вони нерозлучні, адже в цьому світі привидів дружба переходить межі живого і померлого. Коли батьки Кессіді вирішують розповісти про світ привидів у новому документальному фільмі, починається захоплююча подорож до Шотландії.

Тут, серед вікових цвинтарів, замків та таємних ходів, де кожен куток наповнений життям загадкового світу, Кессіді розкриває таємниці, які перевершують її найсміливіші очікування. “Місто привидів” виявляється небезпечнішим і захоплюючим, ніж вона могла уявити.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман В. Е. Шваб. А що саме трапиться з головним героєм, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, яка завертає своїми сторінками непередбачувані таємниці та пригоди.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Місто привидів» В. Е. Шваб у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Місто привидів» В. Е. Шваб

Ua-Book
Додати коментар