«Аптека ароматів. Том 4. Турнір тисячі талантів» Анна Руе

«Аптека ароматів. Том 4. Турнір тисячі талантів» Анна РуеНазва: Аптека ароматів. Том 4. Турнір тисячі талантів
Автор: Анна Руе
Рік видання 2024
Жанри: Дитяча фантастика
ISBN: 978-617-8109-80-6
Фрагмент

Про книгу «Аптека ароматів. Том 4. Турнір тисячі талантів» Анна Руе

У книзі “Аптека ароматів. Том 4. Турнір тисячі талантів” Анна Руе змальовує захопливий світ парфумів та пригод, які чекають на головних героїв. Люці Альвенштайн отримує запрошення на участь у престижному турнірі для юних парфумерів, але вона відчуває, що щось не так. Чому Елоді де Рішмон відправила їй це запрошення із підозрою?

Незважаючи на свої сумніви, Люці разом зі своїми друзями вирушає до Англії, де відбудеться турнір. Проте їхні надії на мирний конкурс швидко розтікаються, коли вони опиняються в середині небезпечного квесту, де на кону стоїть не лише перемога, а й життя. Чи зможе Люці зберегти себе та своїх друзів у цій небезпечній грі?

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки прочитавши цю захопливу книгу. Відчуйте адреналін пригод та майстерно розкрите життя молодих парфумерів у “Турнірі тисячі талантів” Анни Руе.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Аптека ароматів. Том 4. Турнір тисячі талантів» Анна Руе у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Аптека ароматів. Том 4. Турнір тисячі талантів» Анна Руе

Ua-Book
Додати коментар