«Творець заклинань» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

«Творець заклинань» Себастьян де Кастелл, Сем ГедліНазва: Творець заклинань
Автор: Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі
Рік видання 2023
Жанри: Дитяча фантастика, Зарубіжні дитячі книги, Книги для підлітків
ISBN: 9786177914685
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Творець заклинань» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

Книга “Творець заклинань” Себастьяна де Кастелла та Сема Гедлі – це захоплююча історія про шлях юного Келлена у світі магії, де навчання стає випробуванням і відкриттям для головного героя.

У джан-тепів таємнича магія розділена на три умови, необхідні для отримання імені мага. Келлен був готовий до них, але раптово розуміє, що його магія зникла. Він вважає магію обманом, але настав час зіткнення зі своєю першою дуелею магів та проходження чотирьох випробувань для становлення заклинателем.

Та є одна проблема: Келленова магія відсутня. Він намагається уникнути ганьби, але з’являється Феріус Парфакс – загадкова мандрівниця, яка пропонує йому змінити свій шлях. Феріус володіє таємницями і трьома колодами карт, і може стати останньою надією Келлена.

Ця книга – це захоплююча подорож в світ магії та пригод, де доля головного героя зависить від його виборів та відкриттів. Що саме чекає Келлена на цьому шляху, а також які таємниці розкриє Феріус Парфакс, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захопливий роман. А таємниця магії, виправдання та власні відкриття зачекають вас на кожній сторінці цієї захопливої книги.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Творець заклинань» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Творець заклинань» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

Ua-Book
Додати коментар