“Гроза” Ульяна Соболева

 "Гроза" Ульяна СоболеваНазва: Гроза
Автор: Ульяна Соболева
Рік видання: 2020
Жанри: Дитяча проза, Сучасна проза, Домашні тварини
Читати книгу
 
 

Про книгу “Гроза” Ульяна Соболева

Петрик кашляв і задихався, йому було нічим дихати. Він втиснувся в шафу, зарився у речі, дивлячись розширеними зіницями на те, як з-під дверцят суне дим.

Ось і все він тут згорить живцем або задихнеться. Крізь шум і тріск, крики людей Петрик виразно чув собачий гавкіт та виття. Хлопчик обняв себе руками, продовжуючи дивитися на дим і розгойдуватися з боку в бік, відчуваючи, як поступово пече всі нутрощі від суцільного смороду і роз’їдає очі… Якщо він закриє очі, то можливо засне, а прокинеться тоді, коли все закінчиться.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Гроза” Ульяна Соболева у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар